Factory Unlocked Samsung Galaxy S21 6GB RAM 128GB SM-G990U2 Black
Factory Unlocked Samsung Galaxy S21 6GB RAM 128GB SM-G990U2 Black
PayMore West Allis
SKU:WI01-8438A-E1
Couldn't load pickup availability
Factory Unlocked Samsung Galaxy S21 6GB RAM 128GB SM-G990U2 Black
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Android Phones |
| Sub-Collection | Samsung Phone |
| Brand | Samsung |
| Model | Galaxy S21 |
| MPN | SM-G990U2 |
| Android Version | |
| Screen Size | 6.2" |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Carrier Service | Factory Unlocked |
| Storage Size | 128GB |
| RAM | 6GB RAM |
| Color | Black |
| Condition | Flawless |
| IMEI | 351844420758605 |
| MFG Warranty? |
No
|
| Serial# | R5CT81A7HDB |
Cosmetic condition:
This phone is brand new, factory sealed, and comes in its original box. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This phone has been tested and is fully functional. The touchscreen, buttons, WiFi, audio, and charging port all work properly, and the IMEI is clean and ready to be activated.
Share

Unlock Instant Discounts with Your Trade-In!
Turn your old or even broken devices into immediate savings! When you trade in while shopping in-store, we'll apply the value of your trade-in directly to your purchase — helping you pay less today. It's the smartest way to upgrade, save money, and get more for what you love.