New Insignia 24" NS-24F201NA26 24" NS-24F201NA26 LED 1080p Smart TV (2023)
New Insignia 24" NS-24F201NA26 24" NS-24F201NA26 LED 1080p Smart TV (2023)
PayMore West Allis
SKU:WI01-8295B-R5R5
Couldn't load pickup availability
New Insignia 24" NS-24F201NA26 24" NS-24F201NA26 LED 1080p Smart TV (2023)
Items included in this sale:
*All originally boxed contents are included.
Specifications:
| Collection | TVs + Accessories |
| Sub-Collection | TV |
| Brand | Insignia |
| Screen Size | 24" |
| MPN | NS-24F201NA26 |
| Condition | New |
| Model | 24" NS-24F201NA26 |
| Type | Smart TV |
| 4K |
No
|
| Display Type | LED |
| Resolution | 1080p |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Manufacture Year | (2023) |
| Serial# | 0215H193401925 |
| Connections |
HDMI
|
Cosmetic condition:
This device is brand new, factory sealed, and still in the manufacturer’s original packaging. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This device is brand new and factory-sealed in the manufacturer’s original packaging, and it should perform according to the manufacturer’s specifications.
Share

Unlock Instant Discounts with Your Trade-In!
Turn your old or even broken devices into immediate savings! When you trade in while shopping in-store, we'll apply the value of your trade-in directly to your purchase — helping you pay less today. It's the smartest way to upgrade, save money, and get more for what you love.